Obniżka!

PIÓREX linia Luksusowa kołdra ROYAL STAR całoroczna - puch 100%

Nowy

Cechą wyróżniającą kołdrę Royal Star jest jej szczególna zdolność otulania ciała. Kołdra posiada różnej wielkości anatomiczne kasety z dostosowanymi do nich masami puchu tak, aby zapewnić optymalną temperaturę w czasie snu.

Kołdra w wersji całorocznej.

Więcej szczegółów

Producent
Piórex

1 026,00 zł

-10%

1 140,00 zł

Opis

Klasa cieplna: kołdra całoroczna
Wypełnienie: puch gęsi 100%
Tkanina pokryciowa: delikatny inlet 115g/m2
Typ szycia: szycie kasetonowe - ciepły szew
Możliwość prania: tak

Więcej informacji

Cechą wyróżniającą kołdrę Royal Star jest jej szczególna zdolność otulania ciała. Kołdra posiada różnej wielkości anatomiczne kasety z dostosowanymi do nich masami puchu tak, aby zapewnić optymalną temperaturę w czasie snu. Dodatkowo wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół przeszyć, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Kołdra Royal Star idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Najwyższej jakości inlet magic zapewnia jednocześnie regulację temperatury i wilgotności pod kołdrą, tworząc idealny klimat spania. Jest to kolekcja wyrobów z certyfikatem NOMITE, przeznaczona także dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy.


Tkanina pokryciowa:
 delikatny inlet sanforyzowany 100% bawełna o gramaturze 115g/m2.

Wypełnienie: polski gęsi puch 100% (D1) to najbardziej znany i ceniony na świecie surowiec do wypełniania wyrobów pościelowych. Cechuje się bardzo wysoką wypornością, zapewniającą uzyskanie wysokiego współczynnika termoizolacji przy zachowaniu niesamowitej lekkości całego produktu. Ekskluzywnymi cechami wyrobów możemy cieszyć się przez dłuższy okres, dzięki zastosowaniu puchu ekstra jakości poddanego profesjonalnej obróbce.

Ilość wypełnienia: 135x200 - 600g, 155x200 - 700g, 200x220 - 900g.

Klasa cieplna: kołdra w wersji całorocznej - jej optymalna grubość pozwala cieszyć się jej walorami o każdej porze roku, może z wyjątkiem najbardziej upalnych dni i nocy.

Szycie i wykończenie: kołdra o budowie kasetonowej, anatomicznej - szyta w technologii ciepłego szwu zapewniającemu lepsze właściwości termoizolacyjne. Kratki są szczelnie zamknięte uniemożliwiając przemieszczaniu się wypełnianiu pomiędzy komorami. Wyjątkiem jest wzór Pejzaż jest to kołdra o budowie tradycyjnej.

Jakość: wyrób luksusowy pokryty delikatną bawełnianą tkaniną pokryciową, wypełniony puchem gęsim 100% najwyższej jakości. Zapewnia najwyższy komfort użytkowania i wysoki współczynnik termoizolacji przy zachowaniu niewielkiej wagi produktów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawsze do zakupów, domyślnie jest to paragon na życzenie faktura.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w temp do 40 st. C z użyciem specjalistycznych detergentów do prania puchu lub płynu do prania tkanin delikatnych, nie prasować, nie bielić, nie chlorować, suszyć w stanie rozwieszonym. Żeby zachować pierwotne właściwości na dłużej wyrób należy systematycznie wietrzyć i roztrzepywać, żeby uniknąć zawilgocenia i zbrylenia wypełnienia.


Najważniejsze zalety produkty:

Wyrób naturalny stworzony z najwyższej jakości materiałów

Ekologiczny produkt stworzony w całości z naturalnych surowców - dzięki czemu jest przyjazny dla użytkownika oraz dla środowiska naturalnego. Naturalne materiały zapewniają idealne warunki do odpoczynku, optymalizując temperaturę ciała oraz wilgotność. A wysoki stopień filtracji powietrza gwarantuje idealną cyrkulację powietrza. Produkt w całości biodegradowalny wyprodukowany bez użycia niebezpiecznych środków chemicznych, gwarantujący komfort oraz trwałość użytkowania.Certyfikat Oeko-tex - potwierdza czystość użytych surowców przeciwko zawartości substancji rakotwórczych.Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


EEC System odpowiada za uszlachetnianie puchu, polega na praniu, sterylizacji i zabezpieczaniu puchu przed szybkim zyżyciemAntyalergiczne puchowe wyroby z certyfikatem NOMITE, oznaczającym, że są one przeznaczone są dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy. Dzięki specjalnej obróbce technologicznej wypełnienia podczas procesu prania, przy użyciu specjalistycznych środków piorących oraz suszenia puchu w temperaturze 105°C zapewnia się trwałą czystość i sterylność. Dodatkowo poszycie wyrobów z logo Nomite jest tkane tak ściśle, że roztocza domowe nie są w stanie przedostać się przez nie do środka kołdry. 


Wyroby z tej kolekcji zapakowane są w praktyczne opakowania foliowo-materiałowe widoczne poniżej.

Opakowania wyrobów PIÓREX

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

PIÓREX linia Luksusowa kołdra ROYAL STAR całoroczna - puch 100%

PIÓREX linia Luksusowa kołdra ROYAL STAR całoroczna - puch 100%

Cechą wyróżniającą kołdrę Royal Star jest jej szczególna zdolność otulania ciała. Kołdra posiada różnej wielkości anatomiczne kasety z dostosowanymi do nich masami puchu tak, aby zapewnić optymalną temperaturę w czasie snu.

Kołdra w wersji całorocznej.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: