AMZ Exclusive kolekcja ROYAL kołdra zimowa - selekcjonowany puch 100%

Nowy

Kolekcja ROYAL to najbardziej luksusowe kołdry i poduszki dostępne na Polskim rynku. Pokryte najwyższej jakości tkaniną z egipskiej mako-bawełny. Wypełnione selekcjonowanym puchem gęsim pochodzącym z Mazur. Są nieziemsko otulające i lekkie.

Kołdra w wersji zimowej.

Więcej szczegółów

Producent
AMZ Szamotuły

1 079,00 zł

Opis

Klasa cieplna: kołdra zimowa
Wypełnienie: puch gęsi 100%
Tkanina pokryciowa: ultra delikatny inlet 70g/m2 mako-bawełna
Typ szycia: szycie kasetonowe - ciepły szew
Możliwość prania: tak

Więcej informacji

Kolekcja ROYAL to najbardziej luksusowe kołdry i poduszki dostępne na Polskim rynku.


Wypełnione zostały najdoskonalszym puchem gęsim posiadającym bardzo dużą sprężystość przy niskiej wadze wypełnienia, nadając wyrobom wyjątkowej lekkości. Został on pobrany z polskich mazurskich gęsi jedynie z okolic podbrzusza, zapewniając wyrobom wyjątkową delikatność. Wypełnienie zostało poddaje procesowi czyszczenia Extreme Eco Clearing System stworzonego przez technologów AMZ, zapewniającemu puchowi wyjątkową czystość, likwidując jednocześnie jego zapach.


Tkanina pokryciowa to ekologicznie uprawiana mako-bawełna, uprawiana jedynie w Egipcie. Panujący tam ciepły i suchy klimat sprzyja we wzroście najlepszej dostępnej na świecie odmiany bawełny z której można wyprodukować doskonałą przędzę bawełnianą. Jest ona jednocześnie bardzo mocna i wyjątkowo cienka, miękka i otulająca. Posiada niespotykaną gramaturę 70g/m2.


Wyroby z tej kolekcji są najwyższej jakości, ręcznie produkowane i pięknie wykończone.
Możliwość prania w pralce i właściwości antyroztoczowe gwarantują długie i bezpieczne użytkowanie.


Tkanina pokryciowa: ekstra jakości niespotykanie delikatny i otulający inlet 100% egipska mako-bawełna - batyst o gramaturze 70g/m2.


Wypełnienie:
 selekcjonowany polski gęsi puch 100% pochodzący z mazurskich gęsi. To najbardziej znany i ceniony na świecie surowiec do wypełniania wyrobów pościelowych. Cechuje się bardzo wysoką wypornością, zapewniającą uzyskanie wysokiego współczynnika termoizolacji przy zachowaniu niesamowitej lekkości całego produktu. Ekskluzywnymi cechami wyrobów możemy cieszyć się przez dłuższy okres, dzięki zastosowaniu puchu ekstra jakości poddanego profesjonalnej obróbce.


Ilość wypełnienia:
135x200 - 630g, 155x200 - 730g, 180x200 - 830, 200x220 - 1040g.


Klasa cieplna:
 kołdra w wersji zimowej - zwiększona ilość wypełnienia oraz kasetonowa konstrukcja szycia gwarantują najwyższy współczynnik termoizolacji. Kołdra przeznaczona dla osób lubiących spać szczególnie ciepło.


Szycie i wykończenie:
 kołdra o budowie kasetonowej - szyta w technologii ciepłego szwu zapewniającemu lepsze właściwości termoizolacyjne. Kratki są szczelnie zamknięte uniemożliwiając przemieszczaniu się wypełnianiu pomiędzy komorami. Wykończona bizą w srebrnym kolorze. 


Jakość:
wyrób należy do linii AMZ NATURAL Exclusive potwierdzając najwyższą jakość surowców użytych do jego produkcji. Tkanina pokryciowa jest bardzo delikatna, miękka i otulająca. Najwyższej jakości puch zapewnia bardzo dobrą termoizolację przy jednoczesnym zachowaniu lekkości całego produktu.


Gwarancja:
2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawsze do zakupów, domyślnie jest to paragon na życzenie faktura.


Konserwacja:
możliwość prania w pralce w temp do 40 st. C z użyciem specjalistycznych detergentów do prania puchu lub płynu do prania tkanin delikatnych, nie prasować, nie bielić, nie chlorować, suszyć w stanie rozwieszonym. Żeby zachować pierwotne właściwości na dłużej wyrób należy systematycznie wietrzyć i roztrzepywać, żeby uniknąć zawilgocenia i zbrylenia wypełnienia.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

AMZ Exclusive kolekcja ROYAL kołdra zimowa - selekcjonowany puch 100%

AMZ Exclusive kolekcja ROYAL kołdra zimowa - selekcjonowany puch 100%

Kolekcja ROYAL to najbardziej luksusowe kołdry i poduszki dostępne na Polskim rynku. Pokryte najwyższej jakości tkaniną z egipskiej mako-bawełny. Wypełnione selekcjonowanym puchem gęsim pochodzącym z Mazur. Są nieziemsko otulające i lekkie.

Kołdra w wersji zimowej.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: