AMZ Exclusive antyalergiczna kolekcja LYOCELL kołdra letnia - włókno ADVANSA

Nowy

LYOCELL to nowoczesne włókno produkowane z celulozy drzewnej przy użyciu nanotechnologii. To najbardziej higieniczne włókno naturalne dostępne aktualnie na rynku. Łączy w sobie najlepsze cechy dotychczas znanych włókien. Wyroby wypełnione zostały równie nowoczesnym włóknem 4-kanalikowym firmy Advansa.

Kołdra w wersji letniej.

Więcej szczegółów

Producent
AMZ Szamotuły

350,00 zł

Przewidywany czas realizacji: wysyłka do 5 dni roboczych.


Opis

Klasa cieplna: kołdra letnia
Wypełnienie: włókno Advansa 4-kanalikowe
Tkanina pokryciowa: satyna Lyocell / Tencel
Typ szycia: kołdra pikowana
Certyfikaty: Oeko-Tex Standard 100
Możliwość prania: tak

Więcej informacji

LYOCELL to nowoczesne włókno produkowane z celulozy drzewnej przy użyciu nanotechnologii. To najbardziej higieniczne włókno naturalne  dostępne aktualnie na rynku. Łączy w sobie najlepsze cechy dotychczas znanych włókien. Lyocell jest pierwszym włóknem produkowanym w nanotechnologii dzięki temu jest to hybryda najlepszych cech włókien produkowanych dotychczas. Cieplejszy niż wełna, chłodniejszy od bawełny, gładszy od jedwabiu, chłodniejszy od lnu oraz mocniejszy od poliestru. Lyocell jest produkowany w 100% z naturalnych włókien celulozy drzewnej, metodą przyjazną środowisku bez użycia komponentów chemicznych. Jest w całości biodegradowalny. Wyroby wypełnione zostały równie nowoczesnym włóknem 4-kanalikowym firmy Advansa.


Tkanina pokryciowa:
 100% LYOCELL o splocie satynowym ekstra jakości.


Wypełnienie:
uzyskane zostało z najwyższej jakości markowego włókna HCS firmy AdvanSA - lidera w produkcji nowoczesnych włókien i tkanin używanych w wielu dziedzinach przemysłu. Włókno to pokryte jest silikonem, dzięki czemu nabiera dodatkowej delikatności i sprężystości. Włókna posiadają wydrążone 4-kanaliki zwiększające właściwości termoizolacyjne oraz sprężystość, nadając jednocześnie lekkości. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny. Wypełnienie poduszek jest w postaci puchatych kuleczek - puch syntetyczny. W środku poduszki znajdują się tysiące kuleczek, które zapewniają wygodne ułożenie głowy oraz prawidłowe podparcie dla szyjnego odcinka kręgosłupa. 


Ilość wypełnienia:
 135x200 - 550g, 155x200 - 600g, 200x220 - 900g.


Klasa cieplna:
kołdra w wersji letniej - przeznaczona jest do użytkowania w okresie od późnej wiosny przez lato, aż do wczesnej jesieni. Może byś stosowana przez cały rok w dobrze ogrzanych pomieszczeniach.


Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na nowoczesnych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, wykończone są lamówką.


Jakość:
wyrób należy do linii AMZ NATURAL Exclusive potwierdzając najwyższą jakość surowców użytych do jego produkcji. Tkanina pokryciowa jest bardzo delikatna, miękka i otulająca. Najwyższej jakości wypełnienie marki Advansa zapewnia bardzo dobrą termoizolację przy jednoczesnym zachowaniu lekkości całego produktu.


Gwarancja:
2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawsze do zakupów, domyślnie jest to paragon na życzenie faktura.


Konserwacja:
możliwość prania w pralce w temp do 60 st. C, nie prasować, nie bielić, nie chlorować, suszyć w stanie rozwieszonym. Żeby zachować pierwotne właściwości na dłużej wyrób należy systematycznie wietrzyć i roztrzepywać, żeby uniknąć zawilgocenia i zbrylenia wypełnienia.


Najważniejsze zalety produkty:

Wyrób naturalny stworzony z najwyższej jakości materiałów

Produkt antyalergiczny -  stworzony został z przyjaznych lub neutralnych alergikom materiałów, dzięki czemu jest przyjazny dla użytkownika oraz dla środowiska naturalnego. Produkt wytworzony bez użycia niebezpiecznych środków chemicznych, gwarantujący komfort oraz trwałość użytkowania. Możliwość prania w wysokich temperaturach oraz szybkie schnięcie pomaga w utrzymaniu czystości.  Certyfikat Oeko-tex - potwierdza czystość użytych surowców przeciwko zawartości substancji rakotwórczych.
Oeko-Tex® Standard 100
jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

AMZ Exclusive antyalergiczna kolekcja LYOCELL kołdra letnia - włókno ADVANSA

AMZ Exclusive antyalergiczna kolekcja LYOCELL kołdra letnia - włókno ADVANSA

LYOCELL to nowoczesne włókno produkowane z celulozy drzewnej przy użyciu nanotechnologii. To najbardziej higieniczne włókno naturalne dostępne aktualnie na rynku. Łączy w sobie najlepsze cechy dotychczas znanych włókien. Wyroby wypełnione zostały równie nowoczesnym włóknem 4-kanalikowym firmy Advansa.

Kołdra w wersji letniej.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: