Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Lista produktów producenta: Runo

Firma RUNO zapoczątkowała w Polsce modę na zdrowy sen pod wyrobami z runa owczego. Wiedzę i doświadczenie zdobywa od 1986 roku, pozwala to spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W produkcji firma dąży do perfekcji i doskonałości, dlatego wyroby firmy RUNO nigdy nie wychodzą z mody. Firma wychodzi naprzeciw tendencji zdrowego stylu życia, produkując wyroby mające cechy rehabilitacyjno – lecznicze.

W szerokim wachlarzu produktów każdy może wybrać coś dla siebie; od niemowlaka do seniora.

O jakości i niepowtarzalności wyrobów firmy RUNO zaświadczyć może sama królowa Anglii, Elżbieta II, która w Pałacu Prezydenckim miała przyjemność spać w Naszej pościeli podczas swojej wizyty w Polsce w 1996 roku.

WYRÓŻNIENIA, REFERENCJE

Światowa jakość naszych wyrobów z dzianin wełnianych potwierdzona jest wieloma Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich, Godłem „Teraz Polska”. Zwieńczeniem naszych osiągnięć jest wyróżnienie w 2004 r. Wielkim Złotym Medalem najlepszemu z najlepszych, za produkcję osiągającą światowe standardy nadanym przez Kapitułę Międzynarodowych Targów Poznańskich. Certyfikatami „Przyjazny dla człowieka”, „Bezpieczny dla dziecka” oraz certyfikatem zgodności dla wyrobów profilaktyczno-rehabilitacyjnych z dzianin 100% wełnianych. Potwierdzeniem jakości i rozpoznawalności naszych produktów na rynku jest najcenniejsze wyróżnienie krajowe przyznane przez konsumentów – EKOLAUR KONSUMENTA 2008 r.
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.