Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Kołdry naturalne inne

Kołdry naturalne to nie tylko takie, które wypełnione są puchem! W naszej ofercie można znaleźć kołdry z włókna bambusowego, które są miękkie, a przy tym bardzo wytrzymałe. Pozwalają na prawidłową regulację temperatury ciała, dzięki czemu zimą zabezpieczają przed utratą ciepła, a latem zapewniają odpowiednią wentylację, co w efekcie uniemożliwia...

Kołdry naturalne to nie tylko takie, które wypełnione są puchem! W naszej ofercie można znaleźć kołdry z włókna bambusowego, które są miękkie, a przy tym bardzo wytrzymałe. Pozwalają na prawidłową regulację temperatury ciała, dzięki czemu zimą zabezpieczają przed utratą ciepła, a latem zapewniają odpowiednią wentylację, co w efekcie uniemożliwia rozmnażanie się bakterii. Modele z bambusa są przyjazne dla alergików.

Podobne właściwości co kołdry bambusowe mają te z wypełnieniem z włókna kukurydzianego. Są ciepłe, przewiewne i jednocześnie łatwe do utrzymania czystości. Tkanina pokryciowa jest delikatna i przyjemna w dotyku, dlatego zapewni regenerujący i komfortowy sen. Spośród wielu modeli w różnych rozmiarach każdy wybierze coś dla siebie!

Więcej

Kołdry naturalne inne  W tej kategorii nie ma produktów.